CONG QUOC HA. Olie på træplade, signeret.

511092. CONG QUOC HA. Olie på træplade, signeret.

40 x 40 cm.
Født i Vietnam.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

40 x 40 cm.
Født i Vietnam.

Brugstilstand.

Antal besøg: 1.422