OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på lærred, klistret på Panel, efter "Saint John & the Lamb", Sebastien Bourdon, 18./19. århundrede.

511054. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på lærred, klistret på Panel, efter "Saint John & the Lamb", Sebastien Bourdon, 18./19. århundrede.

Maleri i sakral ramme, ca. 140x84 cm inklusiv ramme.

Knop mangler. Liste delvist løs. Tab af farve på kronen. Ledspalter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 745