BIRGITTA LILJEBLADH. Olie på Panel.

510898. BIRGITTA LILJEBLADH. Olie på Panel.

Sammensætning. Signeret og dateret 1965. 61x53 cm.

Slitage.

Kunstner/designer

Birgitta Liljebladh (Født 1924)

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Kunstner/designer

Antal besøg: 650