GÖSTA NORDBLAD. STILLEBEN, interiør med stol.

510499. GÖSTA NORDBLAD. STILLEBEN, interiør med stol.

Signeret 1924. Olie på Panel.
91x71 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret 1924. Olie på Panel.
91x71 cm.

Mindre slitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besøg: 845