SUPPE TØFLER, sølv, Jacob Engelbert Sundberg, Sundsvall. 1896.

510467. SUPPE TØFLER, sølv, Jacob Engelbert Sundberg, Sundsvall. 1896.

Signeret JES Med træhåndtag. Længde 43 cm.

Brugsslitage. Putsrepor. Bud med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 513