Brædder, 4 stk. Kristne motiver, 20. århundrede.

510433. Brædder, 4 stk. Kristne motiver, 20. århundrede.

Runde malerier, diameter 20 cm Gud der elsker børn, pas på mig som et barn, hvor end jeg vender mig hen i verden, læg min lykke i Guds hænder, 35 x 25,5 cm Mig mit hus, vi vil tjene Herren, 42, 5 x 32 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 3.012