SPILLEBORD, 1900-tallet.

SPILLEBORD, 1900-tallet.
510356. SPILLEBORD, 1900-tallet.

Skive med intarsia indretning i form af spillekort. Mål sammenfoldet: Længde 81, bredde 41, højde 75 cm.

Slitage, stød, ridser.
Opdatering 3. nov 2016 13.06: NEJ Defekt, bordben foldes ud ved at trække bagbenene ud.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, stød, ridser.

Antal besøg: 437