FIGUR, bronze, orientalsk, 1800-/1900-tallet.

510228. FIGUR, bronze, orientalsk, 1800-/1900-tallet.

Stående gudinde i patineret bronze med delvist forgyldt dekoration. Højde 16,5 cm.

Mindre slitage og fabrikationsfejl.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 523