SØLVGENSTANDE, 13 dele, 143 gram.

510024. SØLVGENSTANDE, 13 dele, 143 gram.

En spiseske dateret 1835 Kaffeskeer 6 +6 stk.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 228