ANN OLSÉN. Kystmotiv, 2 stk., akvareller, sign.

509947. ANN OLSÉN. Kystmotiv, 2 stk., akvareller, sign.

22x32 cm eller 28x38 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

22x32 cm eller 28x38 cm.

Antal besøg: 447