MAPSKAB med klapdøre. teaktræ, midten af det 20. århundrede.

509679. MAPSKAB med klapdøre. teaktræ, midten af det 20. århundrede.

Længde 113, bredde 42, højde 90 cm.

Låsen fungerer ikke pålideligt, mærker på skiven og Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.274