Kommode med fem skuffer, 20. århundrede.

50967. Kommode med fem skuffer, 20. århundrede.

Nøgle tilgængelig. Længde 65, bredde 41, højde ca. 104 cm.

Slitage, finerskader, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 892