VLADIMIR KAMENDY. Farvelitografier, nummererede, 3 stk., sign.

509245. VLADIMIR KAMENDY. Farvelitografier, nummererede, 3 stk., sign.

63 x 47 cm (bladstørrelse).

Enkelte meget små folder.

Kunstner/designer

Vladimir Kamendy (1955–2014)

Få foretaget en gratis vurdering!

63 x 47 cm (bladstørrelse).

Enkelte meget små folder.

Kunstner/designer

Vladimir Kamendy (1955–2014)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 318