FOLKE WILHELMSSON BERG. Olie på lærred, Stockholm-motiv fra kajkanten, signeret.

509182. FOLKE WILHELMSSON BERG. Olie på lærred, Stockholm-motiv fra kajkanten, signeret.

Signeret F Wson Berg Billedareal 66 x 95 cm Billedbelysning medfølger.

Visse farvetab, maleriet ser ud til at have en reparation/forstærkning på bagsiden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.025