509117. VÅBENSKAB/SAFE, Nimo, moderne.
Våben/sikkerhedssikre, testet, godkendt i henhold til SS 3492.
Højde 136, længde 34, bredde 30 cm.
Mindre mærker og ridser samt selvbyggede hylder der kan tages af. Der mangler lak på bagsiden.
Nøgle/nøgler findes