VÅBENSKAB/SAFE, Nimo, moderne.

509117. VÅBENSKAB/SAFE, Nimo, moderne.

Våben/sikkerhedssikre, testet, godkendt i henhold til SS 3492.
Højde 136, længde 34, bredde 30 cm.

Mindre mærker og ridser samt selvbyggede hylder der kan tages af. Der mangler lak på bagsiden.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 6.556