SOFA OG STOL, model thonet, første halvdel af det 20. århundrede.

508757. SOFA OG STOL, model thonet, første halvdel af det 20. århundrede.

Malet. Gennembrudt ryg. Sofa med fast polstret sæde, stol med løs. Sofaens længde er ca 118 cm.

Have på. Ridser og mærker. Senere siddepladser og maling. Tørre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 717