KØKKENSOFA, teakmalet pels, 19.-20. århundrede.

508601. KØKKENSOFA, teakmalet pels, 19.-20. århundrede.

Længde 185 cm.

Aldersslitage, våbenskjold mangler og senere låg.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 185 cm.

Antal besøg: 648