SEKRETÆR, muligvis Carl Malmsten, 1930'erne.

508220. SEKRETÆR, muligvis Carl Malmsten, 1930'erne.

Fineret i birk og masur birk.
Længde 90 cm.
Bredde 45.
Højde 103.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Fineret i birk og masur birk.
Længde 90 cm.
Bredde 45.
Højde 103.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.783