DUKKÆN, kompositmateriale, plastplade, 2000-tallet, kvinde.

508079. DUKKÆN, kompositmateriale, plastplade, 2000-tallet, kvinde.

Højde 168 cm.
Enkelte dele sølvmalet.
Aftagelig i dele.
Showtøj medfølger.

Fejl og slitage.
Mangler en bøjlebeslag bag på numsen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 168 cm.
Enkelte dele sølvmalet.
Aftagelig i dele.
Showtøj medfølger.

Fejl og slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 699