BRITA HANSSON. Figurscene, olie på lærred, signeret.

507684. BRITA HANSSON. Figurscene, olie på lærred, signeret.

47x60 cm.

Let bølget stof. Mindre pletter.

Kunstner/designer

Brita Hansson (1918–1979)

Få foretaget en gratis vurdering!

47x60 cm.

Kunstner/designer

Brita Hansson (1918–1979)

Antal besøg: 475