ARKIVSKAB, eg, første halvdel af det 20. århundrede.

507612. ARKIVSKAB, eg, første halvdel af det 20. århundrede.

Længde 50, bredde 40, højde 145 cm.

Brugsslitage og mindre skader.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 616