BORDSÆT, glas og metal, første halvdel af 1900-tallet.

507355. BORDSÆT, glas og metal, første halvdel af 1900-tallet.

Skåret glasskål på metalstativ.
Højde 36 cm.
Diameter glasskål 23,5 cm.

Metal med et par ridser, glasskål er slebet et sted og mindre mærker fra metalstativ..

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 36 cm.
Diameter glasskål 23,5 cm.

Antal besøg: 711