COUNTRY, gustaviansk, 18. / 19. århundrede.

507316. COUNTRY, gustaviansk, 18. / 19. århundrede.

Længde ca. 105, bredde 51, højde 71 cm.

Slitage, pletter, malingstab. Renoveret og suppleret, senere overdel. Skader på folien.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 494