KARL HAYD. TILSKREVET. Maleri, 20. århundrede.

507183. KARL HAYD. TILSKREVET. Maleri, 20. århundrede.

Karl Hayd (1882-1945)-tilskrevet Wald, monogram KH, olie på panel, indrammet, begyndelsen af det 20. århundrede. århundrede 58 cm høj, 43 cm bred.

trænger til restaurering.

Få foretaget en gratis vurdering!

trænger til restaurering.

Deutsch Auctioneers
Adresse

Dorotheergasse 13
1010 Innere Stadt
Østrig

Placering
Platz 1
Antal besøg: 1.051