LAND, århundredeskiftet 1800/1900.

50708. LAND, århundredeskiftet 1800/1900.

Hvidmalet. Længde 109, bredde 56, højde 125 cm.

Nøgle mangler. Slid, malingstab. Skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.348