MARIKA LANG. Farvelitografi, signeret og nummereret.

507072. MARIKA LANG. Farvelitografi, signeret og nummereret.

Billedareal 32 x 24 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Marika Lang (Født 1961)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedareal 32 x 24 cm.

Kunstner/designer

Marika Lang (Født 1961)

Antal besøg: 422