DÆPPER, 2 stk. Jon Blund, første halvdel af det 20. århundrede.

506976. DÆPPER, 2 stk. Jon Blund, første halvdel af det 20. århundrede.

Længde 190, bredde 150 cm.

Mindre brugsspor og et betræk med enkelte små stofhuller.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 190, bredde 150 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 2.408