LOFTSLAMPE,"Glänsa Lysa", Ola Wihlborg, Ikea, 2007.

506780. LOFTSLAMPE,"Glänsa Lysa", Ola Wihlborg, Ikea, 2007.

Højde 90 cm.
Diameter 90 cm.

Brugsslitage.
Ikke funktionstestet.
Transformer mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 90 cm.
Diameter 90 cm.

Brugsslitage.
Ikke funktionstestet.
Transformer mangler.

Antal besøg: 14.131