HERRETJENNER, anden halvdel af det 20. århundrede.

50678. HERRETJENNER, anden halvdel af det 20. århundrede.

Hvidmalet. Højde 103 cm.

Brugsslitage, let ustabil.

Få foretaget en gratis vurdering!

Hvidmalet. Højde 103 cm.

Brugsslitage, let ustabil.

Antal besøg: 819