TABEL, 1920'erne / 30'erne.

TABEL, 1920'erne / 30'erne.
50677. TABEL, 1920'erne / 30'erne.

Birk, to runde skiver på tilspidsede ben. Diameter 63, højde 69 cm.

Brugsslitage, mindre pletter og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.412