SOFFBORD, med glasplade, "Anika", Anika Reuterswärd, moderne.

506736. SOFFBORD, med glasplade, "Anika", Anika Reuterswärd, moderne.

Sofabord med kirsebærstel og glasbordplade Længde 140, bredde 80, højde 47 cm Annika.

Mindre slitage og enkelte svage ridser på glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 6.485