YNGVE STÉEN. Olie på lærred.

YNGVE STÉEN. Olie på lærred.
506568. YNGVE STÉEN. Olie på lærred.

Komposition, signeret. 70x57 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Yngve Stéen (1932–2009)

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Yngve Stéen (1932–2009)

Antal besøg: 381