SKOLEBÆNK, STOL, Tranås skolemøbler i 1956.

506253. SKOLEBÆNK, STOL, Tranås skolemøbler i 1956.

Stol YMA Bænk Ystad metal.
Bænkhøjde 67 cm, længde 65 cm, bredde 55 cm.
Stol højde 67 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser, mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stol YMA Bænk Ystad metal.
Stol højde 67 cm.

Antal besøg: 13.803