STOLE, 6 stk, gård rokoko stil, 1900-tallet.

506063. STOLE, 6 stk, gård rokoko stil, 1900-tallet.

Ryghøjde ca 103 cm Rygbredde ca 38 cm Sædehøjde ca 47 cm Sædebredde ca 48 cm Sædedybde ca 37 cm.

Brugsslitage, lejlighedsvise ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 773