Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Göteborgs Auktionsverk
Kunst
Malerie
ALLAN ERWÖ. Stilleben med flaske og frugter. Olie på lærred, signeret.
505884. ALLAN ERWÖ. Stilleben med flaske og frugter. Olie på lærred, signeret.
56 x 39 cm.
Vis hele teksten
Knitrer.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
56 x 39 cm.
Vis hele teksten
Knitrer.
Göteborgs Auktionsverk
Antal besøg:
499