GÖSTA FALCK. Olie på Panel.

GÖSTA FALCK. Olie på Panel.
505851. GÖSTA FALCK. Olie på Panel.

Figursammensætning, 50x60 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Figursammensætning, 50x60 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 4.135