HAVESKULPTUR, stenmasse, signeret Gino Manca.

505709. HAVESKULPTUR, stenmasse, signeret Gino Manca.

Hjort. Længde ca. 50 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Hjort. Længde ca. 50 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 4.893