505680. SKÅLE, 2 glas, PO Power for Alsterfors, signeret, 1967/68.
Den blå skål signeret PO Ström -67, diameter 21, højde 10,5 cm, den røde skål signeret PO Ström -68, diameter 30, højde 8 cm.
Brugsslitage, lille Kantstødt på inderkanten af begge skåle.