PIEDESTAL, Oscarian, århundredeskiftet 18/1900-tallet.

505612. PIEDESTAL, Oscarian, århundredeskiftet 18/1900-tallet.

Stel af drejet træ. Diameter 36, højde 87 cm.

Brugsslitage. Tør revne på platformen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 409