TEAK OBJEKTER, 3 dele.

TEAK OBJEKTER, 3 dele.
505093. TEAK OBJEKTER, 3 dele.

Krydderiste med glas, 6 stk, længde 43,5 cm Serveringsbakke, drejelig, dia 30 cm Krukke med låg, højde 13 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 340