LOFTSLAMTER, 2 stk, 1900-tallet, højde ca. 25-28 cm.

504869. LOFTSLAMTER, 2 stk, 1900-tallet, højde ca. 25-28 cm.

Glas med perlefrynser.

Brugsslitage. Perler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Glas med perlefrynser.

Brugsslitage. Perler mangler.

Antal besøg: 458