ALBERT ENGSTRÖM. Gotisk sandø.

504796. ALBERT ENGSTRÖM. Gotisk sandø.

Albert Bonniers Forlag. Stockholm. 1992. 182, (6) sider. Indbundet. Forlagets blå kunstlæderrem. Format: 30 x 21 cm. Forgyldt rygrad og omslagstitel. Fuldt forgyldt snit.

brugsspor.

Kunstner/designer

Albert Engström (1869–1940)

Få foretaget en gratis vurdering!

brugsspor.

Kunstner/designer

Albert Engström (1869–1940)

Antal besøg: 699