Pewter, Sven Ekström, Norrköping 1828.

504593. Pewter, Sven Ekström, Norrköping 1828.

Diameter ca. 30 cm.

Slitage, ridser, stød. Omvendt med initialer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca. 30 cm.

Antal besøg: 787