BENGT ARNE LINDEROS, BAL Farvelitografi, signeret.

504498. BENGT ARNE LINDEROS, BAL Farvelitografi, signeret.

Arkstørrelse ca 46x48 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Arkstørrelse ca 46x48 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.689