OLA BILLGREN. Kvinde ved vindue, signeret og dateret -74.

504409. OLA BILLGREN. Kvinde ved vindue, signeret og dateret -74.

Udgave: epreuve d'artiste Mål 25x32 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ola Billgren (1940–2001)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ola Billgren (1940–2001)

Antal besøg: 1.606