DIVERSE, 12 dele, metal, 19./20. årh.

504189. DIVERSE, 12 dele, metal, 19./20. årh.

Bogstøtte, kobber, højde 14 cm.
Bordstativ, længde 22 cm.
Bordflag, højde 50 cm.

Alders- og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bordstativ, længde 22 cm.
Bordflag, højde 50 cm.

Alders- og Brugsslitage.

Antal besøg: 432