BORD, 2 stk, 1900-tallet.

BORD, 2 stk, 1900-tallet.
504174. BORD, 2 stk, 1900-tallet.

Fineret med bronzebeslag. Højde 63 cm. Længde 57. Bredde 37.
Mahognibord, højde 54 cm., længde 38.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 413