GUSTAV ARNE. Olie på lærred, signeret.

504163. GUSTAV ARNE. Olie på lærred, signeret.

Ca. 32x37 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Gustav Arne (1925–2011)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 32x37 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Gustav Arne (1925–2011)

Antal besøg: 4.770