Teaktræ. Tre skuffer. Bagside med bogreol og barskab. Skive med asymmetrisk form. Længde 137, bredde 81, højde 73 cm.
Mindre brug og aldersrelateret slid. Mindre brugsspor og ridser.
Nøgle/nøgler findes